Potřebují vaše děti brýle?

Brýlové čočky Crizal Kids jsou díky materiálu
Airwear Junior prakticky nerozbitné a snadno se čistí. Vaše parádnice i malí raubíři perfektně uvidí
do sešitu i na tabuli a mohou si bez obav hrát.

Lepší dříve léčit, než později litovat

Podchyťte zrakovou vadu svého dítěte včas, jinak můžete ohrozit vývoj jeho očí! Se správnou léčbou se navíc můžete vyhnout nošení brýlí v pozdějším věku. Vezměte své dítě k očnímu lékaři, a to ideálně do 3 let věku.

Nebojte, malé děti si na brýle zvyknou snadněji. Díky krásným obrubám v oblíbené barvě si vaše parádnice nebo styloví chlapečci brýle určitě oblíbí a ve škole nebo školce budou udávat nový trend.

Podchyťte amblyopii včas

Amblyopie postihuje každé 20. dítě! Tato oční vada způsobuje, že mozek obchází oko se sníženou zrakovou ostrostí a nepoužívá jím vytvořený obraz.

Pokud má tento problém vaše dítě a není včas odhalen a léčen, může vaše dítě postižené oko přestat správně používat po zbytek života a nepomohou ani dioptrické brýle.

Dejte pozor na strabismus

„Dítě, které šilhá, z toho vyroste.“ Nedejte na tuto pověru a včas svého potomka objednejte k očnímu lékaři. Šilhajícím miminkům se sice ve chvíli, kdy začnou správně fixovat předměty kolem sebe, oči srovnají, ale u větších dětí šilhání samo nezmizí. Strabismus, tedy šilhavost, může vašemu dítěti způsobit i další oční vady, jako je třeba amblyopie.

Ta nejlepší ochrana pro vaše děti

Každá maminka ví, že děti jsou při objevování světa nezastavitelné. Dopřejte jim brýlová skla, která jsou prakticky nerozbitná a zároveň tenčí a lehčí, takže je zbytečně nezatěžují.

Při hře na pískovišti je také zapotřebí dbát na ochranu očí před UV zářením a důležitý je i antireflexní účinek a filtr modrofialového světla z tabletů a počítačů, protože dnes už i malé děti vědí, jak na nich hrát své oblíbené hry.

Essilor Premium Garance

vám zaručí širší ochranu vašich brýlových čoček. V případě jejich poškození nebo ztráty garance slevy na další pár:

  • 75% sleva při POŠKOZENÍ brýlových skel
  • 50% sleva při ZTRÁTĚ brýlových skel

Více informací vám sdělí certifikovaný optik nebo optometrista ve vašem okolí.

Brýle pro děti s UV ochranou

Perfektní volbou nejen na letní radovánky jsou brýlové čočky s povrchovou úpravou Crizal Kids UV, které vašim dětem poskytnou nejvyšší možnou UV ochranu v čirých čočkách s E-SPF 25. Odolné jsou také proti škrábancům a odleskům a snadno se čistí.

* E-SPF vyvinula společnost Essilor a byla schválena 3. nezávislou stranou, E-SPF 25 pro všechny brýlové čočky Crizal UV a Optifog pro každodenní nošení, mimo Essilor Orma® E-SPF = 10. Samotný výkon brýlových čoček: E-SPF vylučuje přímé vystavení oka, které závisí na externích faktorech (nositelova morfologie, tvar brýlové obruby, stav opotřebení...).
www.essilor.com

Brýle do školy / Brýle na počítač

Umějí vaše děti s tabletem nebo chytrým telefonem lépe než vy? Nebo se pravidelně dívají na televizní pohádky? Chraňte jejich oči inovativními brýlovými čočkami Crizal Prevencia! Filtrují škodlivé modro-fialové světlo, které poškozuje oční sítnici.

Dětské brýle na hry

Máte doma malého raubíře? Pak zvolte brýlové čočky Junior Airwear, které jsou prakticky nerozbitné. Jsou 12x odolnější proti rozbití a chrání tak oči vašeho dítěte před nebezpečným poraněním. Jsou také o 30% tenčí a lehčí, než běžné brýlové čočky, takže nezatěžují nos a uši. Vaše dítě o nich téměř nebude vědět a perfektně uvidí na své rošťárny.

* E-SPF vyvinula společnost Essilor a byla schválena 3. nezávislou stranou, E-SPF 25 pro všechny brýlové čočky Crizal UV a Optifog pro každodenní nošení, mimo Essilor Orma® E-SPF = 10. Samotný výkon brýlových čoček: E-SPF vylučuje přímé vystavení oka, které závisí na externích faktorech (nositelova morfologie, tvar brýlové obruby, stav opotřebení...).
www.essilor.com

Copyright © 2015 Crizal